Svi članci od Vladimir Galetin

Rezultati 12-15.11.2020.

FUDBAL:

DELIJA Mokrin – VOJVODINA Novo Miloševo 1:3

MLADOST Banatski Despotovac – 2. OKTOBAR Kumane 4:0

RADNIČKI Sutjeska – JEDINSTVO Novi Bečej 3:2

FUTSAL:

KMF TISA Novi Bečej – SAS Zrenjanin 6:6

KOŠARKA:

DINAMO Pančevo – JEDINSTVO Novi Bečej 83:76

RUKOMET:

VOŽDOVAC 20212 Beograd – JEDINSTVO Novi Bečej 33:21

VLADIMIROVAC Vladimirovac – JEDINSTVO Bočar 28:24

 

Raspored utakmica za naredni vikend.

PETAK, 06.11.2020.

KOŠARKA:

JEDINSTVO Novi Bečej – VELIKA KIKINDA Kikinda  u 20 časova.

SUBOTA, 07.11,2020.

FUDBAL:

JEDINSTVO Novi Bečej – PROLETER Banatski Karlovac u 13 časova.

RUKOMET:

JEDINSTVO Bočar – VLADIMIROVAC Vladimirovac u 19 časova, SRC Jedinstvo Novi Bečej.

NEDELJA, 08.11.2020.

FUDBAL:

2. OKTOBAR Kumane – DELIJA Mokrin u 13 časova i 30 minuta.

VOJVODINA Novo Miloševo – OFK KLEK Klek u 13 časova i 30 minuta.

 

Rezultati; 31.10. – 02.11.20.

SUBOTA, 31.10.2020.

RUKOMET:

JEDINSTVO Novi Bečej – JUGOVIĆ Kać 22:24

NEDELJA, 01.11.2020.

FUDBAL:

ŽAK Kikinda – JEDINSTVO Novi Bečej 0.1

RUSANDA Melenci – VOJVODINA Novo Miloševo 1:2

OFK KLEK Klek – 2. OKTOBAR Kumane 1:1

KOŠARKA:

HERCEGOVAC Gajdobra – JEDINSTVO Novi bečej 98:91

ŽKK JEDINSTVO Novi Bečej – DELFIN bačka Palanka 90:46

PONEDELJAK, 02.11.2020.

FUTSAL:

KMF TISA Novi Bečej – FORUM Vršac 5:2

Najava utakmica za vikend 31.10. – 2.11.2020.

SUBOTA, 31.10.2020. godine

RUKOMET: 19 časova i 30 minuta

RK JEDINSTVO Novi Bečej – RK JUGOVIĆ Kać

NEDELJA, 01.11.2020. godine

KOŠARKA: 18 ČASOVA

ŽKK JEDINSTVO Novi Bečej – ŽKK DELFIN Bačka Palanka

PONEDELJAK, 02.11.2020. godine

FUTSAL: 19 časova

KMF TISA Novi Bečej – KMF FORUM Vršac

 

Rezultati 23-25.10.2020.

PETAK, 23.10.2020.

KOŠARKA:

JEDINSTVO Novi Bečej – NOVA PAZOVA Nova Pazova 74:76

SUBOTA, 24.10.2020.

FUDBAL:

JEDINSTVO Novi Bečej – KIKINDA 1909 Kikinda 0:2

FUTSAL: 

METALAC KOLORADO Gornji Milanovac – TISA Novi Bečej 1:7

NEDELJA, 25.10.2020.

FUDBAL:

VOJVODINA Novo Miloševo – LEHEL Mužlja 8:0

2.OKTOBAR Kumane – RUSANDA Melenci 2:1

RUKOMET:

KOLUBARA Lazarevac – JEDDINSTVO Novi Bečej 30:25

ŽENSKA KOŠARKA:

VOJVODINA 021 Novi Sad – JEDINSTVO Novi Bečej 94:42

 

Rezultati proteklog vikenda 16-19.10.2020.

PETAK:

RUKOMET

JEDINSTVO Novi Bečej – VRBAS PETROL Vrbas 25:26

SUBOTA:

KOŠARKA

ŽELEZNIČAR Inđija – JEDINSTVO Novi Bečej 77:60

NEDELJA:

FUDBAL

CRVENA ZVEZDA Rusko Selo – VOJVODINA N Miloševo 6:1

LEHEL Mužlja – 2.OKTOBAR Kumane 1:3

CRVENA ZVEZDA V Stepa – JEDINSTVO Novi Bečej 2:0

PONEDELJAK:

FUTSAL

TISA Novi Bečej – LOZNICA GRAD2018 Loznica 8:8

 

Veliki uspeh Tekvondo kluba „Novi Bečej“ na prvenstvu Vojvodine

IMG-20201013-WA0006IMG_20201011_160555U nedelju 11.10.2020. godine održano je Prvenstvo Vojvodine u tekvondo-u u Vršcu. Takmičenje je realizovano u uslovima pandemije i sa strogim zdravstveno tehničkim merama. Tekvodno klub NOVI BEČEJ je zabeležio jedan od najvećih uspeha u istoriji kluba osvajanjem dve zlatne i dve srebrne medalje.

Zlato su osvojili STEVAN ANDRIN u kategoriji do 44 kg u A klasi, koji je u obe borbe pružio izuzetnu partiju, i ANJA VUČKOVIĆ u B klasi, dok su srebrne medalje osvojili NINA RAJIĆ i MARIJANA POPOV.

Čestitamo !

Rezultati proteklog vikenda

FUDBAL:

JEDINSTVO Novi Bečej – OMLADINAC FAM 0 : 2

VOJVODINA N Miloševo – MLADOST Lukićevo 1 : 3

2. OKTOBAR Kumane – C ZVEZDA Rusko Selo 0 : 3

JEDINSTVO Bočar – RADNIČKI 1911 Jaša Tomić 2 : 5

FUTSAL

JASTREBAC Blace – TISA Novi Bečej 6 : 3

KOŠARKA

KK JEDINSTVO Novi Bečej – KK DUNAV Apatin 71 : 69

ŽKK JEDINSTVO Novi Bečej – ŽKK SIVAC Sivac 50 : 57

RUKOMET

UB Ub – JEDINSTVO Novi Bečej 26 : 22

 

Najava sportskog vikenda u opštini Novi Bečej

PETAK:

KOŠARKA, SRC Jedinstvo Novi Bečej, 20 časova.

KK JEDINSTVO – KK DUNAV Apatin

SUBOTA:

FUDBAL, Gradski stadion Novi Bečej, 15 časova.

FK JEDINSTVO – Omladinac FAM Botoš

KOŠARKA, SRC Jedinstvo Novi Bečej, 19 časova.

ŽKK JEDINSTVO – ŽKK SIVAS Sivac

NEDELJA:

FUDBAL, Stadion u Novom Miloševu, 14 h i 30 min.

FK VOJVODINA – MLADOST Lukićevo

FUDBAL, Stadion u Kumanu, 14 h i 30 min.

FK 2.OKTOBAR – CRVENA ZVEZDA Rusko Selo

FUDBAL, Stadin u Bočaru, 14 h i 30 min.

FK JEDINSTVO – RADNIČKI 1911 Jaša Tomić