Održano predavanje u organizaciji Sportskog Saveza

Ovaj prikaz slajdova zahteva javaskript.

U sredu 29.01.2014. godine u skupštinskoj sali Radničkog Univerziteta održano je predavanje u organizaciji Sportskog Saveza Opštine Novi Bečej, na kojem su prisustvovali predstavnici većine klubova, članova Sportskog saveza.

Predavanje se sastojalo iz dva dela:

Informisanje o potrebnoj dokumentaciji koju svaki klub mora posedovati u skladu sa zakonom o sportu.

Mogućnosti drugih izvora finansiranja klubova.

Predavanje na prvu temu je održao stručni saradnik Sportskog Saveza Vladimir Galetin, tokom kojeg su predstavicima klubova podeljeni i primeri svakog od potrebnih dokumenata, dok su predavanje na drugu temu održali direktor kancelarije za Lokalni Ekonomski Razvoj Saša Dujin i stručni saradnik kancelarije, Kristijan Lukić. Oni su informisali predstavnike klubova o načinu pisanja projekata, potrebnoj dokumentaciji, kome se aplicira za sredstva, a obećali su i stručnu pomoć klubovima koji se odluče za pisanje projekata.